Sibex سیبکس

مایكروسافت آفیس ۳۶۵ بهتر است یا آفیس ۲۰۱۹؟

مایكروسافت آفیس ۳۶۵ بهتر است یا آفیس ۲۰۱۹؟ به گزارش سیبكس به نظر می آید كه مایكروسافت در نظر دارد كاربران را به سمت و سوی نرم افزار كاربردی آفیس ۳۶۵ سوق دهد و آنها را از خریداری و استفاده از آفیس ۲۰۱۹ منصرف كند.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش محبوبیت و استقبال بی نظیر از خدمات ابری و كلاد، شركت های توسعه دهنده و غول های تكنولوژی هم قصد دارند آن دسته از محصولاتی را كه مبتنی بر خدمات ابری و كلاد هستند را مورد توجه كاربران قرار دهند.
حالا تازه ترین تبلیغاتی كه از جانب مایكروسافت بعنوان شركت توسعه دهنده نرم افزارهای آفیس در فضای مجازی انتشار یافته است، نشان داده است كه این شركت تصمیم گرفته است كه تنها بر روی فروش و استفاده از نرم افزار آفیس ۳۶۵ تمركز كند. این بدان معناست كه مایكروسافت به دنبال فروش بیشتر و استقبال كاربران از محصول دیگرش تحت عنوان آفیس ۲۰۱۹ نیست.
در این تیزرهای تبلیغاتی، مایكروسافت كاربرانی را در روبروی همدیگر قرار می دهد كه به مقایسه و گفتگو بر سر قابلیت، امكانات و خصوصیت های این دو نرم افزار می پردازند.
طبق گزارش وب سایت زد دی نت، مایكروسافت زمانی كه نسخه آفیس ۲۰۱۹ را معرفی و منتشر كرد، این محصول را برای آن دسته از كاربرانی مناسب اعلام نمود كه هنوز جهت استفاده از تكنولوژی های جدید همچون خدمات ابری و كلاد آمادگی لازم و كافی را ندارند و یا تمایلی به آن ندارند.
این طور كه به نظر می آید این غول تكنولوژی می خواهد كاربرانش را به سمت و سوی آفیس ۳۶۵ سوق دهد كه هم اكنون میزبان بالغ بر ۳۳ میلیون نفر كاربر است.
در حقیقت می توان این گونه نتیجه گیری كرد كه مایكروسافت می خواهد برای بهره مندی هر چه بیشتر كاربرانش از فناوری های نوینی همچون سرویس های ابری و كلاد و همینطور هوش مصنوعی، كاربرانش را به استفاده از نرم افزار كاربردی و جدیدتر آفیس ۳۶۵ تشویق و ترغیب كند ولی كاربران دیگری كه به هر دلیلی نمی خواهند از آن استفاده كنند، قادر خواهند بود از نسخه های معمولی این نرم افزار كه جدیدترین نسخه آن آفیس ۲۰۱۹ است، استفاده كنند.1397/11/21
12:02:39
5.0 / 5
4472
تگهای خبر: تكنولوژی , توسعه , خدمات , سایت
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است