Sibex سیبکس

اپل ۱۰ هزار فرصت شغلی تازه بوجود می آورد

اپل ۱۰ هزار فرصت شغلی تازه بوجود می آورد سیبكس: اپل در جستجوی محلی تازه برای تاسیس یك دفتر مركزی بزرگ در آمریكاست كه به جذب ۱۰ هزار كارمند جدید منجر خواهد شد.به گزارش سیبكس به نقل از بیزینس اینسایدر، به احتمال زیاد این دفتر تازه در منطقه رالی در ایالت كارولینای شمالی واقع خواهد بود. منطقه یادشده در نزدیكی دانشگاه دوك قرار دارد كه تعدادی از مدیران ارشد اپل مدارك دانشگاهی خویش را از آن دریافت كرده اند.
ظاهرا اپل برخی مشكلات مالیاتی مربوط به ایالت محل سرمایه گذاری تازه خویش را برطرف كرده است. منابع نزدیك به این شركت میزان سرمایه گذاری اپل در ایالت یادشده را حدود ۱.۵ میلیارد دلار براورد كرده اند. انتظار می رود اپل به صورت رسمی در اوایل ماه آینده میلادی در این زمینه اطلاع رسانی كند.
میزان مشاغل تازه ای كه به دنبال تاسیس این مركز جدید توسط اپل به وجود می آید هنوز مشخص نمی باشد. اما منابع مختلف این رقم را بین سه تا ده هزار فرصت شغلی برآورد كرده اند. فرماندار ایالت كارولینای شمالی در واكنش به اخبار انتشار یافته در این زمینه گفته است: ما اخبار و اطلاعات مربوط به طرح های توسعه اقتصادی كه هنوز نهایی نشده اند را به اشتراك نمی گذاریم.

1397/02/29
14:21:08
5.0 / 5
4409
تگهای خبر: اپل , سرمایه گذاری
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است