Sibex سیبکس

ایردراپ اپل در چین محدود شد

ایردراپ اپل در چین محدود شد به گزارش سیبکس، جدید ترین بروزرسانی iOS اپل در چین، تغییراتی داشته که در بروزرسانی انتشار یافته برای مناطق دیگر وجود نداشته است.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، با بروزرسانی iOS اپل در چین، مدت زمانی که کاربر می تواند فایل ها را از راه ایردراپ، از یک دستگاه دیگر iOS دریافت کند را به ۱۰ دقیقه محدود کرده است. ایردراپ، سیستم ارتباط بی سیم برای انتقال فایل ها بین دستگاههای iOS است.

کنشگران و معترضان در چین از ایردراپ برای دور زدن سانسور اینترنت در این کشور بهره برده اند. این شیوه در زمان اعتراضات هنگ کنگ برای اشتراک گذاری تصاویر در ارتباط با اعتراضات استفاده شده بود. برای اولین بار نیست که اپل قابلیت یا در این مورد، محدودیتی را عرضه می کند تا مطمئن شود به مقررات چین پایبند می ماند. این شرکت به تازگی به تولیدکنندگان تایوانی اعلام نموده است مطمئن شوند قطعاتی که به سرزمین اصلی چین ارسال می شوند، برچسب "ساخت تایوان" نداشته باشند و باید برچسب آنها "تایوان چینی" یا "تایوان، چین" باشد.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، اپل به بلومبرگ اعلام نمود محدودیت ایردراپ، منحصر به چین نخواهد ماند و این شرکت می خواهد محدودیت جدید را سال آینده برای همه کاربران در جهان عرضه نماید تا مانع اشتراک گذاری ناخواسته فایل شود.

منبع:

1401/08/22
08:52:14
5.0 / 5
337
تگهای خبر: iOS , اپل , اینترنت , دستگاه
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است