Sibex سیبکس
ایلان ماسك:

جعل هویت در توییتر ممنوعست

جعل هویت در توییتر ممنوعست سیبکس: بعد از اینکه چندین کاربر معروف در توییتر، نام و عکس پروفایل خودرا تغییر داده و شبیه پروفایل ایلان ماسک کردند، مالک جدید این شبکه اجتماعی هشدار داد این پلت فرم با جعل هویت مقابله خواهدنمود.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، ایلان ماسک در توییتی توشت: از این پس، هر مورد جعل هویت که توسط توییتر بررسی شود، بدون هشدار، تعلیق دائمی خواهد شد. قبل از این، پیش از تعلیق حساب، هشدار داده می شد اما حالا که ما احراز هویت گسترده را عرضه نموده ایم، هیچ هشداری نخواهد بود. این مساله به شکل روشن، یکی از شروط استفاده از سرویس اشتراک پولی "توییتر بلو" خواهد بود. هر گونه تغییر نام، موجب حذف موقتی علامت تیک آبی خواهد شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، حساب کاربری چندین کاربر معروف همچون کتی گریفین که هویت ماسک در توییتر را جعل کرده بودند، معلق شده است. ایلان ماسک بعدا اظهار داشت: گریفین می تواند حساب خودرا با پرداخت هشت دلار که تعرفه ماهانه اشتراک توییتر بلو است، پس بگیرد.

همچنین بلومبرگ نیوز گزارش کرد بعد از اینکه توییتر روز جمعه نیمی از کارمندانش را اخراج کرد، حالا با ده ها نفر از آنها تماس گرفته و خواسته است برگردند.

منابع آگاه به بلومبرگ گفتند: برخی از افرادی که از آنها خواسته شده است، برگردند، اشتباهی اخراج شده اند. برخی از آنها هم قبل از این که مدیریت متوجه شود کار و تجربه آنها ممکنست برای ساخت قابلیت های جدیدی که ماسک در نظر دارد، ضروری باشد، اخراج شده اند.

بر اساس توییتهای کارمندان توییتر، تیم های مسئول ارتباطات، مدیریت محتوا، حقوق بشر و علم یادگیری ماشین و همین طور برخی از تیم های محصول و مهندسی، بیشترین اخراجی ها را داشته اند.

توییتر روز شنبه اپلیکیشن خود در فروشگاه اپ استور اپل را بروزرسانی و اعلام نمود برای دریافت تیک آبی احراز هویت، ماهانه هشت دلار می گیرد. این اولین بازنگری بزرگ ایلان ماسک در اداره توییتر بعد از به دست گرفتن مالکیت آن بوده است.
1401/08/17
08:58:38
5.0 / 5
213
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است