Sibex سیبکس

هزینه ی اینترنت اشیا تا سال ۲۰۲۱

هزینه ی اینترنت اشیا تا سال ۲۰۲۱ به گزارش سیبكس اقبال به اینترنت اشیا در میان صاحبان مشاغل روز به روز در حال افزایش بوده و صرف هزینه توسط شركت های تجاری در این زمینه تا سال ۲۰۱۲ به ۵ تریلیون دلار خواهد رسید.به گزارش سیبكس به نقل از بیزینس اینسایدر، گزارش جدید موسسه بی آی اینتلیجنس، نشان می دهد كه نسل جدید اینترنت موسوم به اینترنت اشیا در حال متحول كردن جهان است و اتصال تقریبا همه ابزار و وسایل موجود در جهان به اینترنت از این طریق و افزایش عظیم حجم داده های تولید شده دو تحول مهمی است كه از این طریق حاصل می شود.
در این گزارش كه از طریق جمع آوری پرسشنامه از بیش از ۵۰۰ صنعت و شركت بزرگ در سراسر جهان تهیه شده، چشم اندازی جالب و حیرت انگیز از آینده دنیای فناوری ترسیم شده است.
بر این اساس تعداد ابزار و وسایل متصل به اینترنت اشیا در سال ۲۰۲۱ به ۲۲.۵ میلیارد وسیله در سراسر جهان افزایش می یابد. این رقم در سال گذشته میلادی ۶.۶ میلیارد وسیله بوده است.
همچنین میزان سرمایه گذاری و صرف هزینه شركت ها در حوزه اینترنت اشیا تا سال ۲۰۲۱ از مرز ۴.۸ تریلیون دلار خواهد گذشت. هدف اصلی از افزایش كاربرد اینترنت اشیا غلبه بر چالش های مهم دنیای فناوری و تسهیل ارائه خدمات جذاب به مشتریان خصوصی و دولتی و همین طور شهروندان اعلام شده است.
 

1396/05/15
23:28:45
5.0 / 5
5222
تگهای خبر: اینترنت , فناوری
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است