Sibex سیبکس

سردی زمستان به بیتکوین رسید

سردی زمستان به بیتکوین رسید سیبکس: بیتکوین همچنان در کانال زیر 42 هزار دلار دست و پا می زند برای اینکه ترس شدید بازار رمزارزها را فرا گرفته است و مفسرین به افت تا 38 هزار دلار اشاره می کنند.


به گزارش سیبکس به نقل از کوین تلگراف، تحلیل گران هشدار می دهند که بیتکوین امکان دارد پیش از یک شکست نهایی به ۳۸ هزار دلار کاهش پیدا کند.
خیلی از دارندگان رمزارز که از عدم موفقیت اختتام سال ۲۰۲۱ ناامید شدند انتظار شروعی تازه در سال ۲۰۲۲ دارند اما از نظر تاریخی ماه ژانویه بطور معمول برای بیتکوین ضعیف و کاهش سرعت پیشرفت نقدینگی جهان و انتظارات پوشش محدودتر نخستین عرضه منفی برای بیتکوین است.
طبق گزارش دلفی دیجیتال، بازار ارزهای دیجیتال با ضعف مواجه گردید برای اینکه ارزش بیتکوین کاهش پیدا کرد و فشار اضافی را بر بازار ارزهای دیجیتال وارد کرد.
دلفی دیجیتال به کاهش رشد نقدینگی جهانی و انتظارات سیاست مشکل تر بعنوان منبع اصلی مخالف برای بیتکوین اشاره و تصریح کرد که این عوامل همین طور منجر به ضعف در بازار سهام شده است و به نظر می آید به شدت با قیمت همبستگی دارد.
دلفی دیجیتال اظهار داشت: یکی دیگر از منابع شناسایی شده، کمبود نقدینگی در بازارهای دائمی و آتی همراه با کاهش بهره باز بیتکوین در دو ماه گذشته بود.
در بیشتر موارد، انقباض قیمت، ناشی از مشکلات نقدینگی در بازار فیوچر بود که موجب یک سری انحلال ها شد و ضعف قیمت اولیه بیتکوین را تشدید کرد.
هم اکنون، شاخص ترس و طمع بازار ارزهای دیجیتالی، ترس بیش از اندازه را در بین معامله گران به ثبت رسانده است و برخی از بازرگانان هشدار می دهند که ارزش بیتکوین امکان دارد به سرعت به زیر آخرین نوسان ۳۹ هزار دلاری خود برسد.
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون به ۱.۹۷۶ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیتکوین ۴۰ درصد است.
منبع:

1400/11/01
12:14:43
5.0 / 5
295
تگهای خبر: بازار , بیت كوین , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است