Sibex سیبکس
مدیر عامل مركز نوآوری اصفهان تاكید كرد؛

توسعه زنجیره ارزش با شتاب دهنده تخصصی استارت آپ ها

توسعه زنجیره ارزش با شتاب دهنده تخصصی استارت آپ ها به گزارش سیبکس مهران کرمی با حضور در رسانه تی وی ما نمایشگاه تلکام اظهار نمود: مرکز نوآوری اصفهان، شتاب دهنده ی تخصصی حرکت اول و بارز سرمایه گذرای جسورانه همراه اول در حوزه فین تک است.


به گزارش سیبکس به نقل از شرکت مخابرات ایران، مهران کرمی با تشریح فرآیند شتابدهی در حوزه های سرمایه جسورانه اظهار داشت: با پشتیبانی از استارتاپ ها، مارکت تبلیغاتی خوبی در نمایشگاه تلکام فراهم گشته است.
وی ادامه داد: مردم به سمت هوشمند شدن حرکت می کنند که بطور قطع شتاب دهنده ها در این بخش و ایجاد شهر هوشمند نقش مهمی ایفا می کنند.
کرمی ضمن اشاره به این که زیر ساخت های مخابراتی بهترین یاری گر شتاب دهنده تخصصی حوزه فناوری است، بیان نمود: حالا تمام اپراتورهای ارتباطی به شرکتهای نوآوری بعنوان تسهیلگر نیاز دارندکه خدمات و امکانات به صورت متوازن در تمام کشور پخش شود.
مدیرعامل مرکز نوآوری اصفهان، در مورد فعالیتهای جسورانه حرکت اول اظهار داشت: حالا خیلی از اپلیکیشن ها تحت حمایت مجموعه حرکت اول هستند و سالانه به صورت متوسط، ۸ اپلیکیشن را وارد چرخه خدمات دهی می کند.
کرمی عنوان کرد: با عنایت به کار مجموعه در شهرستان ها به تمام اکو سیستم های فناوری پیشنهاد می نماییم که فقط مراکز کشور را بعنوان نقطه ثقل فعالیتهای خود قرار ندهند و بخصوص در شهر های بزرگ از بازار گسترده فناوری و استارتاپ های استانی و محلی استفاده کنند.
وی در مورد نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ اظهار داشت: حرکت کلی نمایشگاه به سمت پشتیبانی از اکوسیستم های فناوری نقطه آغازی برای صنعت مخابرات است.
مهران کرمی تصریح کرد: حالا آینده صنعت ICT با ورود سرمایه گذاری جسورانه در کشورها، بسیار گسترده تر از وضعیت فعلی دیده می شود. چون که استارتاپ ها و جوانان خلاق و همینطور فناوری با استفاده از این کمک سرمایه گذاری جسورانه، فعالیتهای خویش را در محتوای بزرگ تر به جامعه ارتباطی کشور عرضه می کنند.


منبع:

1400/10/04
22:36:34
5.0 / 5
194
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , بازار , تلكام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است