Sibex سیبکس

ایجاد بخش موارد دلخواه در اینستاگرام

ایجاد بخش موارد دلخواه در اینستاگرام اینستاگرام سرگرم طراحی قابلیت جدیدی به نام ˮموارد دلخواهˮ (Favorites) است که به کاربران امکان می دهد حسابهایی که مایلند پستهای آنها در فید بیشتر از سایر پستها نمایش داده شود را انتخاب کنند.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، قابلیت مشابهی در فیسبوک وجود دارد که به کاربران کنترل بیشتری در مورد الگوریتم نیوز فید می دهد. کاربران فیسبوک می توانند حداکثر ۳۰ دوست یا صفحات فیسبوک را انتخاب کنند که نمایش پستهای آنها در نیوز فید نسبت به پستهای دیگر در اولویت قرار می گیرد. هنوز مشخص نیست قابلیت Favorites اینستاگرام تا چه حدی محدودیت خواهد داشت.

این قابلیت در دست طراحی به تازگی از جانب الساندرو پالوتزی، محقق اپلیکیشن شناسایی شده است. بر مبنای اسکرین شاتهایی که پالوتزی در توییتر منتشر نموده است، کاربران می توانند در بین حسابهای اینستاگرام که آنها را دنبال می کنند جست و جو کرده و لیست از موارد دلخواه را انتخاب کنند. این لیست می تواند هر زمانی ویرایش شود و کاربران از اینکه به لیست "موارد دلخواه" کاربر دیگری اضافه شده اند، آگاه نخواهند شد.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، این توانایی مشابه قابلیت دوستان نزدیک (Close Friends) برای نمایش استوری اینستاگرام است که به کاربران امکان می دهد لیستی از دوستان نزدیک را برگزیده و استوریهای شخصی و خصوصی تر خودو را با آنها به اشتراک گذارند.

منبع:

1400/06/24
14:31:01
5.0 / 5
579
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , فیسبوك , كاربر
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است