Sibex سیبکس
با وجود رونق فروش آنلاین

اپل فروشگاه های فیزیكی بیشتری افتتاح می كند

اپل فروشگاه های فیزیكی بیشتری افتتاح می كند به گزارش سیبکس اپل علیرغم این که فروشگاه ها با شتاب گرفتن رشد خرید آنلاین در دوران پاندمی همچنان دست و پنجه نرم می کنند، فروشگاه های بیشتری را در سطح جهانی اضافه خواهد نمود.به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، روزنامه فونکه میدین گروپ به نقل از دی یِردری اوبرایان، نایب رئیس ارشد بخش خرده فروشی و مردم اپل نوشت: این شرکت در سطح جهانی حدود ۵۰۰ فروشگاه را اداره می کند که شامل ۱۰۰ فروشگاه در اروپاست. فروشگاه های فیزیکی به مردم فرصت می دهند تکنولوژی جدید را تجربه کنند، سوال بپرسند و در ورکشاپ محصولات اپل شرکت نمایند. در سایت آنلاین مردم می توانند اطلاعات زیادی درباره محصولات به دست بیاورند اما در فروشگاه می توانند آنها را لمس کرده و از نزدیک ببینند. اپل می خواهد فروشگاه های بیشتری را راه اندازی کند.

پاندمی ویروس کرونا فشار بر خیلی از شرکتهای خرده فروشی را تشدید کرده است. این شرکتها از یک سو برای مدیریت فروشگاه های پرهزینه و از طرفی تغییر جهت به سمت فروش آنلاین دست و پنجه نرم می کنند. شماری از شرکتهای بزرگ به زانو درآمده یا به کاهش شمار فروشگاه هایشان اقدام نموده اند. گروه انگلیسی آرکادیا که مالک فروشگاه های زنجیره ای فشن تاپ شاپ است در نوامبر گرفتار فروپاشی شد در حالیکه رقیبش جان لوئیس پارتنرشیپ شماری از شعبه هایش را تعطیل کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل سال جاری اعلام نموده که حدود یک میلیارد یورو (۱.۲ میلیارد دلار) در مونیخ برای ساخت مرکزی برای طراحی تراشه کامپیوتر سرمایه گذاری خواهد نمود.

منبع:

1400/03/10
22:52:40
5.0 / 5
327
تگهای خبر: آنلاین , اپل , تراشه , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است