Sibex سیبکس

نمایشگاه مجازی ایران به صورت رسمی

نمایشگاه مجازی ایران به صورت رسمی به گزارش سیبکس نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ ۵ اسفندماه شروع به کار کرده بوده و به مدت سه ماه در تمام رشته فعالیتهای اقتصادی برگزار می شود، به صورت رسمی راه اندازی شد.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، نمایشگاه مجازی، رویدادی جدید و تجربه نوینی است که صاحبان کسب و کار در دوران پاندمی کرونا به منظور معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می نمایند. نمایشگاه مجازی ایران هم با حمایت اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی تهران میزبان فعالان اقتصادی در رشته فعالیتهای صنعت، معدن، تجارت، دانش بنیان، خدمات، کشاورزی و صنایع غذایی، رسانه های دیجیتال، استارت آپ ها، اقتصاد، هنر و فرهنگ است.
نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ ۵ اسفند شروع به کار کرده بود، ۳۰ فروردین به صورت رسمی راه اندازی شد. این نمایشگاه به مدت سه ماه در تمام رشته فعالیتهای اقتصادی انجام می شود. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه به سبب شیوع ویروس کرونا لغو شد. اما مجریان نمایشگاه امیدوارند درصورت کاهش شیوع کووید-۱۹ بتوانند مراسم اختتامیه را در تاریخ ۵ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار کنند.
محمدرضا طلایی -رئیس کمیسیون فناوری اطاعات و ارتباطات- ضمن اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران، اظهار داشته بود: برگزاری این نمایشگاه در شرایطی که به واسطه شیوع ویروس کرونا امکان تبادل هیات های تجاری و ملاقات حضوری نیست، نقطه عطفی محسوب می شود. در این نمایشگاه سعی شده است تا با اختصاصی سالنی مجزا به استارت آپ های ایرانی، فرصتی فراهم گردد تا این شرکت ها به معرفی آخرین خدمات و کالاهای خود بپردازند.
طلایی درباره همکاری با جیتکس دوبی و جیتکس فیوچر استارز با نمایشگاه مجازی ایران اظهار داشته بود: هماهنگی هایی با مدیران برگزارکننده جیتکس دوبی صورت گرفته است تا با نمایشگاه مجازی ایران در برگزاری این سالن همکاری داشته باشند. با توجه به این که شرکتهای زیادی در حوزه های مختلف در بخش استارت آپ ها فعالیت می نمایند، مقرر شده است در مجموع زمینه حضور ۲۰ استارت آپ حاضر در نمایشگاه مجازی ایران طی داوری که با همکاری جیتکس فیوچرز استارز و داوران ایرانی صورت خواهد گرفت، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ فراهم گردد.1400/02/02
17:57:53
5.0 / 5
539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است