Sibex سیبکس

راه اندازی مركز تماس برای پاسخگویی به مشكلات شاد

راه اندازی مركز تماس برای پاسخگویی به مشكلات شاد به گزارش سیبكس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق اندازی مركز تماسی برای پاسخگویی به مشكلات سامانه شاد اطلاع داد.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، بازگشایی مدارس به صورت حضوری با اما و اگرهایی روبه رو بود و در نهایت اعلام گردید مدارس می توانند هم به صورت حضوری و آنلاین ادامه یابند، آن هم در شرایطی که وزارت آموزش و پرورش برای آموزش آنلاین از ماه ها پیش مبادرت به راه اندازی اپلیکیشن شاد کرده و وزارت ارتباطات هم اعلام نمود استفاده دانش آموزش و معلمان کشور از شاد مجانی خواهد بود.
البته مواردی هم همچون عرضه سیمکارت های شاد عنوان شد که محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- اعلام نمود: سیم کارتی تحت عنوان سیم کارت شاد نداریم و مردم به تلفن هایی که موضوعشان دعوت به فروش سیمکارت است، پاسخ ندهند و آنرا کلاهبرداری تلقی کنند. همراه اول و ایرانسل سیمکارت هایی تحت عنوان سیمکارت کودک دارند که برای دریافت آن هزینه ی مازادی نباید پرداخت کنند و می توانند به پورتال این اپراتورها یا دفاتر و مراکز آنها در سطح کشور رجوع کنند.
وی در مقابل از عرضه بسته شاد اطلاع داده و اظهار داشته بود: آنچه که ما داریم بسته شاد برای دانش آموزان است. این بسته قابلیت فعال سازی روی هر سیم کارتی را دارد. زمانی که سیمکارت دست والدین است، بسته عادی استفاده می شود و وقتی که در دست دانش آموز قرار می گیرد، با یک کد بسته شاد فعال می شود. تفاوت بسته شاد با خود شاد این است که یک سری پیام رسان ها و موتورهای جست وجو با عنایت به نیاز دانش آموزان روی بسته شاد تعریف شده است که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
با این حال، سوالات زیادی درباره استفاده از سامانه شاد مطرح بود و ازاین رو جهرمی در اینستاگرام از طریق اندازی سامانه تماسی اطلاع داد و اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش و همراه اول، برای پاسخگویی به مشکلات سامانه شاد، یک مرکز تماس راه اندازی کرده اند. ازاین رو اگر در استفاده از این سامانه با مشکل مواجهید، لطفا صرفاً با مراکز تماس این سامانه به شماره ۰۲۱۴۳۰۸۱ و یا اگر مشترک همراه اول هستید، با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید.
منبع:

1399/07/05
14:06:04
5.0 / 5
1457
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است