Sibex سیبکس

با این برنامه از میزان رعایت حریم شخصی در سایت ها آگاه شوید

با این برنامه از میزان رعایت حریم شخصی در سایت ها آگاه شوید سیبكس: یكی از دغدغه های كاربران در زمان استفاده از اینترنت و وبگردی میزان احترام به حریم شخصی و اطمینان از عدم تلاش سایت ها برای دسترسی به اطلاعات شخصی است.به گزارش سیبكس به نقل از دیجیتال ترندز، امروزه برخی مرورگرهای اینترنتی مانند تور و داك داك گو با تمركز بر روی مساله حفظ حریم شخصی طراحی شده اند. طراحان مرورگر داك داك گو، اخیرا یك برنامه موبایلی و یك افزونه برای مرورگر اینترنتی خود طراحی نموده اند كه به حفظ بیشتر حریم شخصی در حین استفاده از وب سایت ها كمك می نماید.
برنامه موبایلی یادشده Privacy Browser نام دارد و در صورت استفاده از آن برای دسترسی به وب سایت ها با استفاده از تلفن همراه می توان از ردگیری فعالیت ها توسط ابزار پیشرفته شركت هایی مانند گوگل و فیس بوك جلوگیری كرد. شركت های یادشده بدون اطلاع كاربران از این ابزار برای جمع آوری اطلاعات در مورد عادات كاربری افراد و فروش این اطلاعات به بیشترین قیمت به شركت های تبلیغاتی استفاده می نمایند.
Privacy Browser در زمان استفاده كاربر از یك وب سایت، ابزار ردگیری فعالیت های وی توسط برنامه های مخفی شركت های تبلیغاتی را بلوكه می كند. همینطور اگر وب سایتی دارای نسخه ای رمزگذاری شده با پیشوند https باشد، برنامه مذكور كاربر را به صورت خودكار به سمت همان نسخه هدایت می كند.
این برنامه علاوه بر بلوكه كردن مزاحمان، گزارش هایی در مورد آنها برای كاربر ارسال می كند. همینطور Privacy Browser به هر وب سایت بر اساس میزان احترام به حریم شخصی نمره می دهد. نمره A به معنای شرایط مطلوب و نمره F به معنای بدترین شرایط است.
افزونه جدید این شركت كه امكانات مشابهی دارد برای مرورگرهای كروم، فایرفاكس و سافاری در دسترس و قابل استفاده می باشد.

1396/11/06
18:01:46
5.0 / 5
4742
تگهای خبر: اینترنت , سایت , كاربر , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است