Sibex سیبکس

كاركنان توییتر می توانند تا همیشه دوركاری كنند!

كاركنان توییتر می توانند تا همیشه دوركاری كنند! سیبكس: مدیرعامل توییتر اخیرا اعلام نموده كه تمامی كاركنان این شركت می توانند تا هر زمانی كه بخواهند به دوركاری خود ادامه دهند.


به گزارش سیبکس به نقل از ایسنا، بر طبق تازه ترین گزارشی که در گاردین آمده است، جک دورسی، موسس و مدیرعامل شبکه اجتماعی توییتر با انتشار ایمیلی برای کارکنان این شرکت اعلام نموده است که تمامی پرسنل فعال در توییتر قادر خواهند بود به دورکاری خود تا هر زمان که بخواهند ادامه دهند.
سخنگوی توییتر نیز با تایید این خبر به گزارشگر روزنامه گاردین اظهار داشت: توییتر یکی از اولین شرکت های جهان بود که از تمامی کارکنان خود درخواست نمود بمنظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا به محل کار خود نروند و کار و کارهای شغلی خودرا در خانه انجام دهند. حالا با وجود برداشته شدن بعضی از محدودیت های تردد و قرنطینه، ما نمی خواهیم یکی از اولین شرکتهایی باشیم که از کارکنان خود می خواهد به محل کار خود باز گردند و سلامت و بهداشت خود و جامعه را به خطر بیندازند.
ایشان سپس سخنان خود اضافه کرد: همزمان با شروع گسترده و ویروس کرونا و اعلام قرنطینه در خیلی از شهرها و کشورهای جهان، و دورکاری خیل عظیمی از کارکنان شرکت های مختلف همچون توییتر معلوم و مشخص شد که تمامی کارهای لازم بوسیله خانه و اینترنت نیز قابل انجام است و نیازی به حضور فیزیکی آنها در محل کار نیست.
توییتر از تاریخ دوم مارس سال جاری میلادی تمامی کارکنان خودرا موظف به دورکاری کرد و حالا نیز طبق بیانیه های انتشار یافته از طرف این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار بنظر می رسد که هیچ عجله ای در بازگشایی دفاتر و مراکز خود در مناطق مختلف جهان ندارد و می خواهد این کار به تدریج و باتوجه به شرایط مختلف مناطق مختلف صورت بگیرد.
توییتر همین طور تمامی جلسات و رویدادهای حضوری خودرا تا سال ۲۰۲۱ لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده است.
منبع:

1399/02/24
15:52:26
5.0 / 5
2586
تگهای خبر: اینترنت , وب
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است