Sibex سیبکس

لغو همه رویدادهای فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ به خاطر كروناویروس

لغو همه رویدادهای فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ به خاطر كروناویروس به گزارش سیبكس طبق اعلام ˮمارك زاكربرگˮ رئیس شركت فیس بوك، این شركت به دنبال شیوع بیماری همه گیر كووید-۱۹ تمامی رویدادهای بزرگ و مهم خویش را تا ماه ژوئن سال آینده لغو نمود.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، "مارك زاكربرگ" رئیس شركت فیس بوك امروز اعلام نمود كه فیس بوك تا ژوئن ۲۰۲۱ هرگونه رویداد بزرگ حضوری با حضور بیشتر از ۵۰ نفر را لغو خواهد نمود.
بعضی از این رویدادها در این مدت به شكل مجازی برگزار خواهند شد، اما فیس بوك هنوز جزئیات و چگونكی برگزاری آنها را مشخص نكرده است.
زاكربرگ همینطور اظهار داشت كه این شركت سیاست عدم مسافرت تجاری خویش را حداقل تا ژوئن سالجاری تمدید خواهد نمود و این امر نیازمند این است كه اغلب كارمندان فیس بوك حداقل تا آخر ماه مه از خانه كار دوركاری كنند.
فیس بوك قبلاً كنفرانس توسعه دهندگان سال جاری معروف به "F۸" را كه برای ۵ و ۶ ماه مه برنامه ریزی شده بود، لغو كرده بود. اعلامیه امروز بدان مفهوم است كه "F۸" در سال آینده هم (حداقل به صورت حضوری) برگزار نخواهد شد.
به نظر می آید كه رویداد "Oculus Connect" هم كه به صورت معمول در ماه سپتامبر برگزار می شود، لغو خواهد شد و متعاقبا رویداد "GDC ۲۰۲۰" كه فیس بوك گفته است در آن شركت نخواهد كرد، لغو خواهد شد.
زاكربرگ در یك پیام نوشت: وقتی جامعه سرانجام باردیگر آغاز به فعالیت كند، باید به آرامی شروع كند تا اطمینان حاصل شود كه افرادی كه به كار برمی گردند، می توانند با خیال راحت كار خویش را انجام دهند و ما در فیس بوك، احتمال شیوع بیماری در آینده را به حداقل می رسانیم.
وی تصریح كرد: راهنمایی های كارشناسان بهداشت این است كه سفارش نمی گردد گروه های بزرگی از مردم برای مدتی كنار هم جمع شوند. تا ژوئن ۲۰۲۱ بیشتر از یك سال مانده است. در حالیكه تصور به تعویق افتادن رویدادها تا آن زمان دشوار است، فیس بوك سایر شركت های فناوری را ترغیب و تشویق می كند كه برای یك دوره طولانی به برگزاری دیجیتالی رویدادهای خود روی بیاورند.1399/01/29
20:30:22
5.0 / 5
3354
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است