Sibex سیبکس
ستاد مبارزه با قاچاق كالا پاسخ داد

چند هزار گوشی با رجیستری بلاك شد؟

چند هزار گوشی با رجیستری بلاك شد؟ سیبكس: مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز اعلام نمود كه تابحال با اجرای طرح رجیستری گوشیها تلفن همراه حدود ۱۱ هزار و ۵۰۹ گوشی دچار وضعیت بلاك شده اند.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، حمید دهقانی نیا بامداد امروز (سه شنبه) در نشستی خبری به عرضه توضیحاتی درباره روش اجرای طرح رجیستری پرداخت و به مشكلاتی كه در این زمینه از جانب مردم و فروشندگان اعلام می شود، پاسخ داد.

وی بخشی از این انتقادات را برگرفته از منافع شخصی دانست و اظهار داشت: این كه عده ای می گویند ۱۰۰ درصد طرح رجیستری با شكست مواجه می شود، موضوعی است كه نمی دانیم برچه اساس مطرح می گردد و آیا این افراد از توان پیشگویی برخوردار می باشند كه با قطعیت طرحی را شكست خورده اعلام می كنند!؟

مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز همینطور اظهار نمود: هم اكنون در حوزه تلفن همراه چهار تا پنج اتحادیه و انجمن مختلف داریم كه با تمام اینها جلساتی برگزار شده و مسائل بررسی شده است، اما عده ای كه می خواستند نظرات آنها در این طرح اعمال شود گاه نقطه نظراتی مطرح می كنند كه باید توجه كرد چرا این موضوعات از جانب دیگر انجمن ها و اتحادیه ها مطرح نمی شوند.

ادامه دارد


1396/11/03
13:37:47
5.0 / 5
5109
تگهای خبر: ارتباطات , رجیستری
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است