Sibex سیبکس

رویداد توسعه دهندگان بازی هم لغو می شود؟

رویداد توسعه دهندگان بازی هم لغو می شود؟ سیبكس: شركت مایكروسافت نیز با انتشار اطلاعیه ای از انصراف خود از حضور در رویداد توسعه دهندگان بازی های كامپیوتری ( 2020 GDC) آگاهی داد.


به گزارش سیبكس به نقل از ایسنا، بنظر می رسد كه تحت تاثیر شیوع ویروس خطرناك و كشنده كرونا، روند انصراف و كناره گیری شركت های تكنولوژی از رویداد های بزرگ جهانی همچنان ادامه دارد.
مایكروسافت جزو آخرین شركت های بود كه از لغو حضور و شركت در رویداد بزرگ توسعه دهندگان بازی های كامپیوتری آگاهی داد.
تابحال شركت های بزرگ زیادی همچون سونی، فیس بوك، الكترونیك آرتز، كوجیما پروداكشن و اپیك گیمز تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا، حفظ سلامت كاركنان و بازی كنندگان و بهداشت عمومی جامعه از حضور در این رویداد بزرگ انصراف داده بودند.
چند روز پیش بود كه سخنگوی نهاد برگزاری این رویداد به گزارشگر وب سایت the verge اظهار داشته بود: برخلاف افزایش نگرانی ها در مورد شیوع ویروس كرونا در ایالات متحده آمریكا، رویداد بین المللی توسعه دهندگان بازی های كامپیوتری ۲۰۲۰ موسوم به GDC ۲۰۲۰ در ماه آینده در سان فرانسیسكو انجام خواهد شد.
اما پس از آن خبر انصراف و كناره گیری شركت های مختلفی كه قرار بود از مهره های كلیدی و اصلی این رویداد باشند، منتشر گردید و حالا به عقیده كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری، لغو این رویداد نیز همچون رویدادهای قبلی دور از انتظار نیست.
پیش تر نیز كنگره جهانی موبایل كه هر ساله در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می شود، به سبب افزایش نگرانی های مربوط به شیوع این ویروس و آگهی سازمان بهداشت جهانی لغو شد.
همین طور رویداد سالانه فیس بوك برای توسعه دهندگان كه به f۸ مشهور است، بنا بر این در آمریكا لغو اعلام گردید.
منبع:

1398/12/11
20:52:17
5.0 / 5
3837
این مطلب سیبکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سیبکس - SibeX

سیبكس

فناوری و محصولات اپل

sibex.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سیبكس محفوظ است